Czy można stosować lek Emanera, jeśli od wielu lat stosuje się Acenokumarol?

Czy można stosować lek Emanera, jeśli stale od wielu lat stosuje się Acenokumarol - na rozrzedzenie krwi? Mój znajomy ma wątpliwości po przeczytaniu ulotki, a przepisujący Emanerę lekarz nie spytał go o jego inne choroby ( w tym przypadku serca). Czy nie będzie szkodliwej dla jego organizmu reakcji? Dlaczego lekarze różnych specjalności nie podchodzą do człowieka holistycznie, całościowo? Przecież to może być bardzo niebezpieczne .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe aby stosować te leki jednocześnie.