Czy można stosować roller do twarzy przy pieprzykach?

Witam mam.pytanie odnośnie znamion :) na twarzy mam pełno piwprzykow,które kontroluje u u dermatologa raz do roku... chciałam bardziej zadbać o cerę czy w momencie gdy mam znamiona na twarzy muszę unikać jakiś składników w kręgach np. Kwasów czy mog3 używać w tej sytuacji dermarollera? Wiem że muszę unikać znamion dermarollerem jednak zastanawiam się jaki wpływ na znamiona mają peelingi I kwasy i poradę czego unikać przy pielegnacji twarzy w moim przypadku

Dzień dobry, podczas zabiegów należy omijać miejsca ze znamionami. Ponadto nie rekomenduję wykonywania zabiegów dermarollera w warunkach domowych. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.