Czy można stosować Tabex i Triticco?

Czy mogę brać Tabex biorąc Triticco? Lekarz przepisał mi Triticco na stany lękowe/depresyjne i problemy ze snem. Chciałabym pozbyć się nałogu jakim są papierosy. Czy są jakieś przeciwwskazania i skutki uboczne jeśli biorę Triticco?

Lek. Paweł Szadkowski

Te dwa leki nie powinny wywoływać interakcji. Warto jednak przy najbliższej wizycie u lekarza poinformować go o przyjmowanych dodatkowo lekach.