Czy można stosować taką kurację u osoby z nowotworem?

Witam, u mojego taty wykryto złośliwy nowotwór płuc. Jest po zabiegach radioterapii. Jest ciągle senny, ma zawroty głowy, pomimo przepisanych mu leków na apetyt ma jego brak. Pytanie jest takie, czy taki pacjent może przyjmować olejek z CBD, jeśli tak to w jakich dawkach? Dziękuję i pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 69 LAT około miesiąca temu

Dobry wieczór.

Brak informacji z Pana strony o stosowanych przez tatę leków a to bardzo istotna informacja aby włączyć poniżej opisaną pomocniczą fitoterapii.

W takim przypadku wskazana konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie który ma dostęp do dokumentacji leczenia i będzie wiedział czy pacjentowi można włączyć fitoterapie aby nie kolidowała leczenie z przyjmowaniem leków.

CBD wydaje się być pomocnym i skutecznym wsparciem terapii onkologicznej nowotworu płuc, z uwagi na zwalczanie licznych dolegliwości związanych zarówno z samymi objawami choroby, jak i z jej leczeniem.

Co więcej, przyczynia się do śmierci komórek nowotworowych i zmniejsza ich inwazyjność.

CBD jest także w 100% naturalny, przez co może stanowić naturalny i roślinny element terapii raka płuc.

Warto dodatkowo wprowadzić do terapii nowotworu płuc Zhenlu san, czyli odżywcza mieszanka ziołowa wspiera i poprawia odporność chorych na nowotwór, pomaga utrzymać wagę ciała w przypadku braku apetytu i dostarcza cennych składników odżywczych.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk

e-mail: zielnik7266@gmail.com