Czy można stosować Vines przy migrenach z aurą?

Czy mogę stosowac tabletki Vines, cierpiąc na bóle migrenowe z aurą?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno sie stowawać leku Vines, jeśli występują migreny z ogniskowymi objawami neurologicznymi. Jeśli leczy się Pani u neurologa na migrenę, to warto jego zapytać, gdyż typów migreny i objawów przy niej występujących może być wiele.