Czy można stosować Zinnat i Urosal?

Czy mogę stosować Zinat z Urosalem . Zinat nie pomaga na mi drogi moczowe. W moczu bardzo liczne nabłonki płaskie oraz liczne bakterie. Biorę dwie doby i żadnej poprawy, cały brzuch wzdęty, a urosal zawsze mi pomagał. Chyba nie należy przerywać antybiotyku, chciałabym zastosować urosal. Co robić ? Prosze o poradę.

Lek. Paweł Szadkowski

Pomiędzy ww. lekami nie powinny zachodzić istotne interakcje. Jednak przed zmianą leczenia sugerowałbym skonsultować się z pani lekarzem prowadzącym. Dobrym rozwiązaniem byłoby również badanie bakteriologiczne moczu z antybiogramem.