Czy można tak łączyć Parogen i Welbox?

Dzień dobry. Leczę się na depresję jednocześnie dwoma lekami - welbox oraz parogen. Ostatnio byłem u urologa, który przypisał mi cyclo 3 fort oraz urotrim. Czy mogę jednocześnie brać wszystkie te leki?

Dzień dobry,

wskazana teleporada z lekarzem prowadzącym leczenie depresi.

Lekarz zna historie choroby i oceni możliwości lecznia preparatami zleconymi przez lekarza urologa.

Przy następnej wizycie proszę sobie notować jakie Pan przyjmuje lekarstwa nawet te bez recepty jest to bardzo ważna wskazówka dla lekarza zlecajacego dodatkowe leczenie.

Pozdrawiam