Czy można tańczyć po operacji ruchomej nerki?

Witam, Dwa tygodnie temu przeszłam operacje ruchomej nerki za tydzień mam wesele czy wolno mi tańczyć po takiej operacj czy raczej to jest nie wskazane?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pewno od lekarza wypisującego ze szpitala dostała Pani zalecenia, co do aktywności fizycznej. Jeśli nie, zapewne nie musi Pani bardzo ograniczać aktywności. Zależy to od tego, jak się Pani czuje i jakie aktualnie ma dolegliwości. Jeśli wszystko jest w porządku, nie ma przeciwwskazań do tańczenia, ale oczywiście w miarę proszę się oszczędzać.