Czy można uprawiać seks podczas stosowania zastrzyków przeciw wściekliźnie?

Witam serdecznie,moj narzyczony zostal ugryziony przez psa wlasnie poddaje sie seri zastrzykow przeciwko wsciekliznie,moje pytanie brzmi czy normalnie mozemy odbywac stosunek plciowy cz jednak sa jakies przeciwskazania??i jeszcze jedno pytanie czy narzyczony podczas brania seri zastrzykow moze pic sporadycznie alkohol???z gory dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek płciowy jest przeciwwskazany ze względu na fakt, że nie macie Państwo pewności, że nie doszło do zakażeniania. Alkohol w małych ilościach nie jest przeciwwskazany.