Czy można uprawiać sport po operacji przetoki odbytu?

Dzień dobry. Miesiąc temu miałem operacje przetoki okołoodbytniczej. Mam założona gumke. Nie mam już krwawien itd. I tu moje pytanie : czy moge korzystać z basenu publicznego? Lub chociaż czy mogę uprawiać jakiś sport? Trochę boję się sam podjąć taka decyzję a niestety nie mam kontaktu z lekarzem który mnie operowal bo wyjechał na jakieś szkolenia. Bardzo proszę o odpowiedź

Szanowny Panie jeżeli wszystko się dobrze goi to myślę że nie ma przeciwwskazań aczkolwiek bez badania nie mogę dać takiej pewności