Czy można uprawiać stosunek z wytryskiem w pochwie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Czy mój chłopak może dojść we mnie kiedy biorę tabletki antykoncepcyjne codziennie (7dniowa przerwa rowniez zachowana) ?jestem przy drugim opakowaniu syndi35

Witam. Tabletki antykoncepcyjne są najskuteczniejsza metoda zapobiegania ciąży. Podczas ich stosowania jak najbardziej może dochodzić do pełnego stosunku z wytryskiem.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście, że tak. Jeżeli stosuje Pani antykoncepcję regularnie zachowana jest ochrona antykoncepcyjna.