Czy można usunąć zęby i wstawić protezę częściową?

Mam bardzo slabe zeby leczone od 15lat (skonczylo sie strata kilku i mostem ) teraz psuja sie nastepnenie. Czy moge usunac wszystkie lub przednie i wstawic proteze czesciowa?dodam ze genetyczne . Wszyscy w rodzinie szybko stracili zeby (slabe)

Dzień dobry, własne zęby są najlepszym rozwiązaniem,więc jeśli tylko zęby rokują na wyleczenie warto podjąć się ich leczenia.
Aby dokonać oceny rokowania należy wykonać zdjecie pantomograficzne i udać się do stomatologa celem konsultacji i wybrania najlepszej opcji leczenia dla Pani.