Czy można usunąć znamię z piersi podczas karmienia?

Witam. Mam duże znamię ( ok 10 mm) na otoczce piersi, które mam od dzieciństwa i chciałam je usunąć, gdyż jest ciągle podrażniane przez dziecko przy karmieniu. Czy jest możliwe usuniecię znamienia w trakcie karmienia? Na jak długo musiałabym zaprzestać karmienia? Obecnie nie chcę zakończyć kp, ze wzgledu na młody wiek dziecka (4 msc).

witam, myślę że musiałaby Pani wtedy przestawić już docelowo dziecko na mleko modyfikowane albo wstrzymać się z zabiegiem do zakończenia karmienia