Czy można wykonać MRI z aparatem ortodontycznym?

Czy można wykonać czytelne badanie Mri głowy z aparatem ortodontycznym? Przyczyna: Diagnostyka i kontrola licznych zmian. Sporo sprzecznych informacji dostaję, boję się że nie zostanie mi wykonane badanie. Czy ceramiczna góra aparatu, i metalowy dół mieszany ( damon metal od piątek) zmniejszy ryzyko artefaktów? Czy mogłabym prosić o nakreślenie tego zagadnienia w praktyce?

Szanowna Pani, najlepiej będzie jak przedzwoni Pani do pracowni MR i się spyta radiologa