Czy można wykonać rezonans mając zastawkę aortalną?
MAM WSZCZEPIONĄ SZTUCZNĄ ZASTAWKĘ AORTALNĄ SJM REGENT CZY MOŻNA WYKONAĆ REZONANS? SZPITAL KTÓRY DOKONAŁ OPERACJI NIE CHCE WYDAĆ ŻADNEJ INFORMACJI.

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Trwałość by-passów żylnych
By-passy żylne wykonane są z żył pacjenta i wspomagają pacjentów chorujących na choroby niedokrwienne serca. Jednak ich trwałość jest ograniczona, o czym opowiada prof. Andrzej Biederman, kardiochirurg.
Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc, ponieważ nie wiem z jakich materiałów jest wykonana zastawka