Czy można wykonać tatuaż przed biopsją piersi?

Witam, 4 listopada mam mieć zabieg biopsji mammotonicznej (prawa pierś), natominast 8 listopada mam umówiona wizytę na tatuaż (ramie lewe).. i mam zagwostke czy przesunąć termin tatuażu czy może jednak nie będzie to przeszkadzać..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli tatuaż nie będzie nachodził na pierś i jej okolice to nie jest to konieczne.