Czy można wykonać TK zatok podczas przeziębienia?

Dzień dobry, czy tomografię komputerową zatok mogę wykonać podczas przeziębienia i kataru? Mam przewlekłe problemy z drożnością nosa, zatykaniem, podejrzewam przewlekłe zapalenie zatok albo polipa.
KOBIETA, 33 LAT wczoraj

Dobry wieczór.

Nie ma przeciwwskazań do wykonania badania diagnostycznego TK zatok.

W każdej chwili może Pani zadzwonić do placówki która będzie wykonywać usługę badanie TK o informację na ten temat.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk