Czy można z 6-letnią córką lecieć do Egiptu?

dzien dobry.mam pytanie:czy mozna z szescioletnia corka leciec do egiptu?troche sie boimy poniewaz jest podatna na bakterie i wirusy czy grozilo by jej cos z tej strony?wiadomo nie mozna pic wody ale czy oprocz tego sa jakies zagrozenia dla corki czy smialo mozna leciec.dodam tylko jeszcze ze dluzszy czas corka nie choruje najgorsze byly pierwsze 3 lata.czy uklad odpornosciowy sie ustabilizowal?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe, choć z pewnością będzie wymagało dużego zainteresowania ze strony rodziców. Najważniejsze jest dbanie o to by dziecko się nie odwodnilo.