Czy można zajść w ciążę mimo wytryku poza pochwą?

Kochałam sie z prezerwatywą ktora prawdopodobnie nie pękła wytrysk nastąpił poza pochwą miałam miesiączke ale strasznie boję sie ze mogę byc w ciazy czy jest taka mozliwosc czy po prowtu to ciąża urojona ? Prosze o odpowiedz szybką

Lek. Paweł Szadkowski

Prezerwatywa i stosunek przerywany nie dają stuprocentowej ochrony. Ale ryzyko ciąży jest bardzo małe.