Czy można zajść w ciążę w wyniku dostania się płynu preejakulacyjnego do pochwy?

Witam! Mam poważne pytanie odnośnie płynu preejakulacyjnego i ryzyku zajścia w ciążę w pierwszych dniach płodnych...Otóż ostatnio z dnia 8.06.2018-9.06.2018 pieściłem się z moją dziewczyną i doszło między nami do pettingu (pocieranie penisem o wargi sromowe i być może wejście do pochwy). Nie doszło do żadnego wytrysku, lecz mam wątpliwości dotyczące tego czy nawet podczas bardzo niewielkiej przypadkowej penetracji (1 cm) istniałoby ryzyko zajścia w ciążę? Na wielu forach czytałem, że na zapłodnienie ma wpływ wiele czynników i nawet wiele par starających się o dziecko posiada z tym czasami długotrwały problem (ta myśl mnie jakoś uspokaja), lecz...nie używaliśmy żadnych środków antykoncepcyjnych. Cykl miesiączkowy mojej dziewczyny wynosi 28 dni, a początek miesiączki miała 30 maja. Dwa dni później po tej "akcji" miała dziwny ból brzucha, taki jak nigdy wcześniej - w odczuwaniu podobny jak ten przy miesiączce...Jestem przerażony, a serce wali mi jak oszalałe...Za 2 tygodnie ma robić test ciążowy i wtedy wszystko się okaże (najlepiej żeby nie było żadnej ciąży)... Bardzo zależy mi na tej odpowiedzi - z góry dziękuję za wsparcie i pomoc. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko ciąży w opisanym przez Pana przypadku jest bardzo małe. Owulacja u dziewczyny powinna nastąpić dopiero 13-14 czerwca.