Czy można zajść w ciążę w wyniku pettingu w wyniku nieumycia rąk?

Rano się masturbowałem normalnie doszło do wytrysku ,wieczorem spotkałem sie z dziewczyną, ale wczesniej byłem na dworze w centrach handlowych, aucie i wieczorem zrobiłem mojej dziewczynie dobrze wsadziłem palce i pytanie czy mogła zajść w ciąże ?

Milena Lubowicz

Nie ma takiej możliwości. Plemniki giną po kilku minutach na powietrzu.
Pozdrawiam