Czy można zmienić tryb pracy przy WZJG?

Witam od dnia 10.05.2017 ma zdiagnozowane wrzodziejące zapalenia jelita grubego. Miałem kolonoskopię i pobrane wycinki z opisu wyszło że mam 1/3 jelita grubego ze zmianami nadżerki i zmiany afto podobne. Od maja 2017 mój lekarz Gastrolog przepisał mi PENTASE 2 gr. rano i wieczorem. Dal mi opis do lekarza rodzinnego o nie przerywaniu leczenia z zakazem nadużywania antybiotyków i inne takie tam.Jednak nie było tam przeciwwskazań do pracy nocnej. Leczy ostatnio przy zaostrzeniu przepisał mi ENCORTON(sterydy) z odpowiednim dawkowaniem.Dał opis o dawkowaniu i też kazał dać lekarzowi rodzinnemu. Strasznie po tym spuchłem i waliło mi strasznie serce. Pomimo tego leczenia po nocnej zmianie mam zaostrzenia choroby czyli częste krwiste biegunki jestem po prostu mniej dyspozycyjny czyli od czwartku już nie ma mnie w pracy bo mam nawet po 10 biegunek. Niedługo mam badania okresowe czy na podstawie tych dokumentów LEKARZ MEDYCYNY PRACY może mi wystawić orzeczenie o przeciw wskazaniach do pracy nocnej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może takie wystawić. Proszę na wizytę zabrać ze sobą całą dokumentacje medyczną, którą Pan posiada.