Czy można zmniejszyć wargi sromowe?

Mam przerośnięte wargi sromowe mniejsze i chciałabym je zmniejszyć, bo mi to przeszkadza i często mam zakażenia bakterią ecoli w moczu. Czy mogą być jakieś powikłania takiej operacji.jam np uszkodzenie nerwów, że seksualnie nie będę czegoś odczuwać?

witam na ogół jest to bezpieczny zabieg, zaburzenia czucia występują rzadko, proponuję skontaktować się z ginekologiem zajmującym się takimi zabiegami