Czy mrowienie opuszka palca może świadczyć o braku witamin?

Witam. Od wczoraj czuje lekkie mrowienie opuszka serdecznego palca u lewej ręki. Mrowienie jest krótkotrwałe. Trwa 1-2 sekundy i powtarza się co kilka sekund. Jest słabo wyczuwalne i skupiam się na nim dopiero wtedy gdy sobie o tym przypomnę. O czym to świadczy? /może brakuje mi jakiejsś witaminy?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie ma pani żadnych innych objawów to nie niepokoiłbym się tym zbytnio.