Czy musi być jakiś odstęp godzinowy między braniem Depratalu a Euthyroxem?

Witam, Psychiatra przepisał mi Depratal 60 mg na nerwicę lękową. Biorę po pół tabletki. Biorę jeszcze euthyrox n50 na niedoczynność taczycy i hashimoto i beto 50 zk. Czy musi być jakiś odstęp godzinowy między braniem depratalu a euthyroxem i beto 50 zk? Dziękuję

Szanowna Pani, euthyrox należy brać na czczo, kolejne leki można wziąć po przynajmniej 30 minutach