Czy muszę brać leki rozrzedzające przy migotaniu przedsionków?

lat temu dostałam raz migotania przedsionków , tydzień temu dostałam drugi raz/ samo mi się umiarowiło/mam 64 lata/ czy mimo to muszę brać leki rozrzedzające/ wzięłam raz Xalerto 20 mg i wieczorem dostałam dosyć silnego krwawiena z nosa/5 lat temu miałam krwawienie z jelit po antybiotyku/Po pierwszym migotanie brałam Pradaxa i acenokumarol i też miałam krwawe wybroczyny na rękach i nogach więc zaprzestałam

Szanowna Pani, tak należy stosować leczenie przeciwkrzepliwe, aczkolwiek proszę omówić dokładnie te kwestię z lekarzem prowadzącym