Czy muszę dalej stosować Afobam?

Dzien dobry, biorę lek mozarin I tritico. Ostatnio dołączyłem do tego lek afobam. Brałem przez tydzień dawkę 0,25. Kiedy postanowiłem odstawić afobam zacząłem się bardzo źle czuć. Jeżeli tylko nie wezmę dawki to bardzo się źle czuje, mam lekki duszności glowa mnie dziwnie mrowi i mam pogorszone widzenie. Kiedy wezmę afobam to wszystko jest w porządku. Co robić? Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry.

Wskazana stacjonarna wizyta u swojego lekarza prowadzącego leczenie który zna Pana historię choroby.

Brak informacji kto zlecił afobam i jak długo jest Pan przy tej dawce oraz rozpoznania.

Zachęcam aby Pan z konsultował się z lekarzem prowadzącym leczenie.

Pozdrawiam