Czy muszę leczyć się kardiologicznie?

Witam mam 27lat mój problem polega na tym że miewałem duży puls dostałem lek concor core biorę 1.25mg dziennie i jest ok miałem robione echo serca wyszło dobrze ostatnio miałem robiony holter też wyszedł dobrze każdy lekarz mówi że to na tle nerwowym aczkolwiek najbardziej fiksuje mnie to że miewam po wysiłku takie stany w których głośno słychać jak serce pompuje mi krew nawet osoby obok mnie mogą to usłyszeć i ja nadal nie wiem czy to jest normalne mimo że wyniki serca mam dobre staram już się tym tak nie przejmować ale wciąż mnie to niepokoi

Witam,

wykonał Pan dobre badania ale brak informacji o diagnostyce laboratoryjnej która też jest kluczowa.

Proponuje wykonać morfologia, D-dimer, Glukoza, elektrolity (Na,K), Lipidogram ( CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG). Magnez, Homocysteina.

Z wynikami udać się do lekarza kardiologa który oceni wszystkie badania, jeśli uzna, że to na tle nerwicowym proponuje udać się do lekarza psychiatry z konsultacją kardiologa nich oceni Pana stan zdrowia czy te dolegliwości które Pan opisał są związane z nerwicą.

Pozdrawiam