Czy muszę mieć kolejną trichoskopię?

Witam. Miałam wykonaną trichoskopię. Dermatolog wykluczył łysienie androgenowe. Powiedział, że mam łysienie telogenowe. Czy jest możliwe, że jeśli ma się łysienie androgenowe w początkowej fazie, to trichoskopia może go nie wykazać? Czy ma sens wydawanie pieniędzy na kolejną trichoskopię? Proszę o odpowiedź. 52 lata

Witam, łysienie androgenowe także we wczesnej fazie ma dość charakterystyczny obraz trychoskopowy i ocena dermatologa powinna tu być wiążąca. Uważam, że na tym etapie kolejna trychoskopia jest zbędna. Pozdrawiam