Czy muszę odbyć wizytę u hematologa?

Dzień dobry, czy utrzymujące długo wyniki badań w dolnej granicy normy np. limfocyty, neutrofile, płytki krwi są wskazaniem do wizyty u hematologa? Zwłaszcza w przypadku przeszłości nowotworowej śledziony?
KOBIETA, 30 LAT 1 tygodni temu

Dobry wieczór.

Wskazana konsultacja że względu na przeszłość choroby nowotworowej jest zalecana w celu oceny wyników z dokładnym wywiadem chorobowym, badaniem fizykalnym i objawami klinicznymi pacjenta które pozwolą na ocenę stanu zdrowia i odpowiednie zalecenia, ewentualne rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk