Czy muszę ograniczyć masturbację?

Witam, Mam 18 lat. Od jakiegoś czasu masturbowałem się często, nawet pare razy dziennie. Ostatnio 2 razy miałem zbliżenie z moją dziewczyną i dochodziło prawie do seksu. No właśnie, prawie. Problem polega na tym, że w trakcie gry wstępnej penis mi opadał. Oznacza to, że przyzwyczaiłem się do masturbacji i muszę to ograniczyć? Czy nie podnieca mnie moja dziewczyna? Czy to orgazm wewnętrzny przez emocje? Czy to od stresu i próby wypadnięcia jak najlepiej? Dodam, że to miał być mój pierwszy raz. Nie masturbuję się od około tygodnia i czekam do następnej próby seksu. Bardzo proszę o pomoc.

witam, dobrze by było na razie zaprzestać masturbacji, jesli miał to być pierwszy raz to na pewno należy wziąć pod uwagę czynnik emocjonalny