Czy muszę przerwać stosowanie leków psychiatrycznych?

Dzień dobry, od 3 tyg jestem na nowych lekach. Zamiast valexin biorę obecnie bupropion. Stałam się bardziej nerwowa, wybucham agresja na tyle silna że czasami mam ochotę użyć siły przeciwko domownikom czy powinnam przerwać terapię?
KOBIETA, 32 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry

W opisanym przez Panią objawów wymagana jest kontakt z lekarzem prowadzącym leczenie on jest tym odpowiednim lekarzem który zdecyduje o dalszych postępowaniu dotyczącym leczenia opisanym lekiem.

Jeśli okaże się, że wizyta u lekarza będzie odległa wtedy warto o wizytę teleporadę teleporadę.

Pozdrawiam

Dzień dobry.

W tym opisanym przypadku wymagane jest stacjonarna wizyta u lekarza który zlecił lek aby ocenił Pani reakcje na przyjmowanie leku.

Lekarz prowadzący leczenie jest tym odpowiednim lekarzem który zdecyduje o dalszym leczeniu lub przerwaniu terapii zamieniając na inny lek ale podkreślam, że decyzja należy od prowadzącego lekarza psychiatry który zna całą historię Pani leczenia.

Pozdrawiam