Czy muszę się martwić tymi wynikami?

Od 2 lat choruję na SM i jestem leczona i***. Ostatnio przez 5 tygodni byłam na rehabilitacji. Od 2 tygodni jestem przeziębiona: gorączka, katar i kaszel. Wybrałam się na badanie krwi. Mam 30 lat, proszę o interpretację badań. Z góry dziękuję :) WBC 17,00 RBC 3,86 HCT 0,38 MCV 98,4 HGB 131,00 MCH 33,9 MCHC 345 PLT 199,00 OB 35,00 pałeczki 4 % neutrofile 82 % eozynofile 1 % limfocyty 13 % Diagnosta laboratoryjny powiedział, że są to bardzo złe wyniki i muszę, jak najszybciej iść do lekarza. W tej chwili nie ma mojego lekarza prowadzącego (jest chory do końca czerwca). Proszę o pomoc.

Witam serdecznie.
W wykonanych przez Panią badaniach występuje znacznie podwyższony poziom białych krwinek, przyśpieszone OB, oraz wzrost odsetka granulocytów obojętnochłonnych w rozmazie leukocytarnym. Wyniki te świadczą o aktualnie trwającym ostrym procesie zapalnym. Ze względu na powyższe nieprawidłowości oraz wstępujące u Pani objawy wskazana byłaby wizyta u lekarza pierwszego kontaktu.