Czy muszę udać się jednak na zdjęcie szwów?

Jeżeli bałem się ściągnąć szwy i nie poszedłem na ich ściągnięcie sam w domu sobie chciałem ściągnąć ale po ich oblecial mnie strach czy moje ciało je jakoś wydali

Dzień dobry, szwy trzeba usunąć, zwykle usuwa się je po 7-10 dniach , czasem w szczególnych miejscach po 14 dniach, jeżeli są za długo to wokół szwy tworzy się stan zapalny i może dojść do samoistnego usunięcia, efekt kosmetyczny jest wtedy gorszy. Proponuję udać się do gabinetu chirurgicznego celem usunięcia szwów.