Defur a częste wizyty w toalecie

Jakis czas temu mialam problem z czestymi wizytami w ubikacji i dostalam od urologa tabletki Defur. Zostalo mi kilka tabletek i gdy problem ten wrocil gdy przemarzlam wzielam je i znowu mialam spokoj. Chcialam zapytac czy gdy znowu zdarzy sie taka sytuacja moge znowu siegnac po tabletki Defur czy to już będzie za dużo? Z jednej strony ten lek mocno mi pomaga, ale z drugiej obawiam się żeby mój organizm nie uodpornił się za bardzo na działanie tego leku. Czy istnieje ryzyko, że zbyt częste przyjmowanie tabletek Defur spowoduje uodpornienie na ten środek? Chciałabym również dopytac czy Defur może powodować jakieś negatywne skutki uboczne dla organizmu. Do tej pory z niczym takim się nie spotkałam, ale czytałam ulotkę Defur i zarówno w ulotce, jak i wśród opinii w internecie pojawiają się informacje o wielu skutkach ubocznych. Proszę o pomoc i informację. Z góry dziękuję.

Częste oddawanie moczu może mieć sporo przyczyn i nie wszystkie z nich powinno się leczyć lekiem, o którym Pani wspomniała. Jest to lek na zespół pęcherza nadreaktywnego i jeśli faktycznie takie rozpoznanie zostanie u Pani postawiono to można go stosować przewlekle.