Czy na takiej diecie mogę trochę schudnąć?

Czy na takiej diecie da się schudnąć ? 6:00 0,5l cieplej wody z 1/2 cytryny 1 śniadanie, godzina 7:00 Jedna kromka chleba pełnoziarnistego PANO z biedronki z twarogiem (chudy twaróg, jogurt naturalny, rzodkiewka, ogórek, czosnek, cebula, szczypiorek, sól, pieprz, papryka, zioła prowansalskie) z surowymi warzywami pomidorki koktajlowe i kolorowa papryka. Kawa rozpuszczalna bez cukru z mlekiem 1,5% i zielona herbata. 2 śniadanie, godzina 10:00 Owocowy koktajl owsiany 15g otrębów owsianych 15g płatków owsianych górskich 30g odżywki białkowej (smak czekoladowy) 160g truskawek 20g dobrego masła orzechowego(z dobrym składem, bez cukru) Lunch, godzina 13:00 Zielony koktajl 4 wafle ryżowe z ryżu brązowego Garść szpinaku 1 banan 1 jabłko 1 kiwi 1 łyżeczka siemienia lnianego Kawałek świeżego imbiru 1 szklanka wody Podwieczorek, godzina 16:00 Świeżo wyciskany sok z 3 pomarańczy. Pudding chia z mango. 100 ml mleka kokosowego 30g chia 1 mango Obiadokolacja, godzina 19:00 Zupa krem z dyni( na wywarze warzywnym) z prażonymi nasionami dyni i słonecznika. Risotto z kurczakiem i warzywami na parze w sosie sojowym. 40 g ryżu brązowego, ugotowanego w bulionie warzywnym 90g piersi z kurczaka, przyrządzonej na parze 160 g warzyw, przyrządzonych na parze (różyczki brokuła i kalafiora, cukinia, kolorowa papryka, cebula, czosnek, marchewka, pieczarka, kukurydza, groszek, oliwki) Sos/marynata do mięsa: 3 łyżeczki sosu sojowego, 2 łyżeczki soku z cytryny, 1 łyżeczka oliwy z oliwek, 2 ząbki czosnku. Czerwona herbata. Dodatkowo w ciągu dnia będę wypijać 3 litry wody mineralnej muszynianka, z cytryna, imbirem, mięta, ogórkiem itd. Oraz będę się więcej ruszać, tj godzinny spacer w szybszym tempie, jakieś domowe ćwiczenia typu mel b , Ewa chodakowska. Wydaje mi się,ze jedzenia jest strasznie dużo i nie wiem czy da się schudnąć na takiej diecie ? Dietę wymyśliłam sama, nie wiem ile ona ma kcal i czy będzie to bilans ujemny. Nie ukrywam,ze zależy mi aby chudnąc minimum kilogram tygodniowo oraz,zeby było smacznie i zdrowo. Czy coś z tej diety powinnam wykluczyć , ewentualnie zamienić ? Najpierw jestem w pracy, później w szkole , stad tak rozłożone posiłki, bo nie zawsze mam możliwość ich odgrzani czy nawet spożycia. Aktualnie jem tylko śniadanie i pozna kolacje , dlatego tez zależy mi na wprowadzeniu reguralnosci posiłków, mam 23 lata , 163 cm wzrostu i wazę 90kg. Nie ruszam się w ogóle.

Szanowna Pani, doceniam tak długi post, ale proszę omówić dietę z kimś kto się na tym zna a więc dietetykiem