Czy na tej podstawie można stwierdzić PCOS?

Witam, Bardzo prosze o odpowiedz na pytanie czy na podstawie, ponizszej mojej medycznej historii mozna stwierdzic , że mam PCOS ? Jestem 30 letnia kobieta starajaca sie od pol roku o ciaze. W 3 dniu cyklu w lipcu tego roku mialam wykonane badanie LH :8,38 mlU/ml i FSH : 9,25 U/L oraz testosteron : 0,14 ng/ml. Stosunek lh i fsh to ok. 0,90. Wynik AMH wykonany w 23 dniu cyklu choc to ponoc kiedy zostal wykonany nie ma wplywu na jego wysokosc : 7,5 ng/ml !!!!! przy czym zakres referyncyjny na badaniu jest taki : 0,95-6,70. A pod tym wynikiem napisane jest ze powyzej 1,2 prawidlowa plodnosc . Nie rozumiem tego stwierdzenia ze powyzej 1,2 jest ok , to dlaczego jest usatlony zakres referyncyjny do 6,80 ?Mialam wykonywane usg narzadow rodnych w marcu oraz maju obydwa w tym roku. Zaden z 2 lekarzy nie stwierdzil na podstawie usg PCOS, ladnie bylo widac w kazdym z nich 1 ok.22mm pecherzyk. Od 3 cykli mierze temperature pod jezykiem o stalej porze czyli o g. 6 rano od razu gdy budzi mnie ustawiony alarm. W kazdym z nim skok temperatury nastepywal albo w 16 dc lub 17 dc w zaleznosci odpowiednio od dlugosci czyli 30 dni lub 31 dni. Moje cykle wahaja sie od 29 dni do max. 31. Mam 160 cm wzrostu i moja waga od kilku lat wynosi ok 50kg. Dodam jeszcze ze lecze sie na niedoczynnosc tarczycy i hashimoto przy czym wyniki 3 tarczycowej sa w normie potwierdzone przez endokrynologa. Dodam jeszcze ,ze wspolzycie nastapilo 14 oraz 15 dc. Bardzo proszę o opinie. Dziekuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.