Czy na trądzik różowaty można stosować tylko lasery zamykające naczynka?

Witam. Bardzo proszę o odpowiedź. Czy na trądzik różowaty można stosować tylko lasery zamykające naczynka czy można lasery frakcyjne nieablacyjne też? Ja mam silny obrzęk twarzy przy trądziku różowatym i nie wiem dlaczego lekarz powiedział, że bardziej pomoże mi izotek niż laser na te obrzęki?

Dzień dobry, dobór zabiegu jest uzależniony od stanu Pani skóry, stosownej pielęgnacji i efektów jakie chcemy uzyskać. Zabiegi laserowe nie będą redukowały obrzęku skóry, natomiast możemy nimi redukować rumień, przebarwienia czy odmłodzić skórę. Jeśli została Pani zaproponowana terapia Izotekiem lekarz musiał mieć ku temu powody.

Pozdrawiam Katarzyna Lisicka