Czy na USG widoczny byłyby guz na jelitach?

Witam serdecznie. Jestem niespełna 28 letnia kobieta. Od jakiegoś czasu borykam się z pewnymi dolegliwościami. Mianowicie odczuwam dyskomfort z prawej strony brzucha na wysokości pasa. Dodatkowo bolą mnie plecy z prawej strony i mam strasznie spięte mięśnie pleców właśnie z prawej strony. Równie mięśnie boczne brzucha z prawej strony mam twardsze niż z lewej. Obawiam się że to rak. Rok temu miałam robione USG jamy brzusznej wszystko było ok. Nic nie znaleziono. Jedynie lekki piasek w nerce. Miałam również robione badania krwi rol temu crp i wszystko ok. Mam w życiu bardzo dużo stresu, ciągle obawiam się że umrę na raka jelita zostawiając dzieci. Nie umiem cieszyć się życiem. Ten lek wybudza mnie w nocy. Bez przerwy nacam brzuch wyszukując guzów. Bardzo boje się wizyty u lekarza, że usłyszę najgorsze! Rok temu miałam też badanie ginekologiczne i cytologię wZytsko ok. Leczę się na tarczycę. Proszę o pomoc! Proszę mi powiedzieć czy taki ból, nie jest on ostry, ale ciągle mnie coś cmi. Ostatnio dostałam anginę i na dwa dni ten brzuch dał mi spokój. Cieszyłam się. Ale znowu mam to samo!! Z energicznej uśmiechniętej kobiety stałam się smutna osoba. Bez energii, ciągle myślę tylko o tym co mi jest. Przeszukuje fora! Czy na USG widoczny byłyby guz na jelitach? Pomocy

Dobry wieczór,

opisane objawy bardziej wymagają konsultacji z lekarzem psychiatry ze względu na opisane objawy które wymagają oceny w przebiegu nerwicy lękowej, depresji.

Opisane objawy mogą być somatyczne oznaki choroby które wyżej wymieniłem ale aby to potwierdzić lub wykluczyć wymaga Pani stacjonarnej wizyty u lekarza psychiatry.

Udając się do lekarza proszę zabrać ze sobą całą dokumentację medyczną wraz z wynikami badań.

Po konsultacji wskazana wizyta u specjalisty gastrologa który przyjrzy się Pani objawów ze strony przewodu pokarmowego.

Lekarz wykonujący diagnostykę USG jamy brzusznej na pewno jak coś by podejrzewał, że coś jest nie tak trakcie badania to zlecił by diagnostykę kolonoskopię.

Pozdrawiam