Czy nadal stosować VItafon?

Witam serdecznie.Dziekuję za odpowiedz za udzielenie dobrej fachowej porady,konsultacji.Wiem jak dokuczają bóle stopy ponieważ Sam posiadam zwyrodnienia całego kregosłupa a w szczególnosci w okolicy ledzwiowo-krzyzowej,szyjnej,piersiowej oraz zwyrodnienia w stawie kolanowym,skokowym.Ale wrócę do schorzeń mojej zony,zrozumiałem aby sie powstrzymac od zabiegu rozbicia ostrogi.Prosze o rade czy nadal stosowac to urzadzenie w domu o nazwie Vitafon który ponoc ma przynieść ulge w tych bólach ostrog.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli po zastosowaniu tego urządzenia Żona odczuwa poprawę i ulgę w bólu to oczywiście nie ma przeciwwskazań do jego stosowania.