Czy nadmiar jabłek może mi zaszkodzić?

Witam jestem od jakiegoś czasu na diecie redukcyjnej, licze kalorie i staram się być na deficycie kalorycznym. Jem jeden duży posiłek obiad (głównie bialkowo tluszczowy) resztę dnia "zapycham jablkami. Potrafię zjeść nawet 6,7 dziennie. Czy to nie za duzo? Czy nadmiar jabłek moze mi zaszkodzić?

Lek. Paweł Szadkowski

Nadmiar jabłek raczej w żaden sposób Pani nie zaszkodzi. Niemniej proponowałbym stosować bardziej zróżnicowaną dietę. Zamiast jabłek może Pani jeść surowe marchewki, seler naciowy, melony i wiele innych.