Czy nasienie może przenosić się z pościeli i członka na prezerwatywę i dokonać zapłodnienia?

Witam, mam następujące pytanie. Możliwe jest przeniesienie nasienia z pościeli i członka na założoną już prezerwatywę i zapłodnienie tym sposobem, kiedy to po 7 godzinach pojawiła się miesiączka?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ryzyko takie istnieje i nie można go wykluczyć.