Czy nasze stosunki odbyły się w dni płodne?

Witam. Proszę o pomoc.mam nieregularne miesiączki a staramy się z mężem o kolejne dziecko. Starsze maja 12 i 9 lat ja mam 30 i stwierdziliśmy że to ostatni dzwonek..po odstawieniu depo provery(ostatnia iniekcja była w marcu 2018) dostałam okres w październiku 29 i trwał do 4 listopada. Później @byl w grudniu 18 i trwał do 24..natomiast ostatnia miesiączka była od 10 do 15 stycznia.. Kochałam się z mężem 22.23 i 27 stycznia i tu brzmi moje pytanie: czy to mogły być dni płodne? Nie potrafię tego obliczyć z tak nieregularnych okresów a bardzo chcielibyśmy mieć kolejna pociechę... Bardzo proszę o pomoc...

Szanowna Pani, to mogły być dni płodne, jednakże nie potrafię tego stwierdzić w 100%