Czy nawilżanie skóry w czasie kuracji Aknenorminem spowalnia proces leczenia?

Czy nawilżanie skóry, w czasie kuracji Aknenorminem, spowalnia proces złuszczania się naskórka i działania całego leku?

Absolutnie nie, wręcz jest wskazana , nawet natłuszczanie w mroźne dni. Bez odpowiedniego nawilżenia podrażniona zostanie na tyle skóra że będzie Pan musiał zmniejszyć dawkę leku co faktycznie spowolni proces terapeutyczny .