Czy nawracający paraliż przysenny to normalne zjawisko przy chorobie Hashimoto?

Witam , mam 26 lat. Mam problem z nawracającym paraliżem przysennym. Ostatni taki epizod miałam w wieku 13 lat (wtedy paraliż pojawiał się co noc, bałam się zasnąć) - minął samoistnie. Teraz znów doświadczam tego paraliżu, praktycznie co noc. Dodam, że choruję na Hashimoto i podsypiam w ciągu dnia. Czy to normalne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację psychiatryczną - lekarz zleci badania aby odnaleźć przyczyny występowania paraliżu przysennego. Pozdrawiam.