Czy nerwobóle w klatce piersiowej mogą mieć wpływ na zdrowie w przyszłości?

Dzień dobry od miesiąca mam nerwobóle w klatce piersiowej nie wiem czy to jest serce czy co to jest mam ostatnio bardzo trudny okres przeżyć traumatycznych boli Kuje mnie codziennie i to się czasami nasila w ciągu dnia wyniki badań i mam dobre ponieważ obie mam 2 na 10 więc jest wszystko w porządku Nie chcę nawet innych badania robić bo na pewno wyjdzie że jest wszystko OK ale czy to wpłynie jakoś na moje życie w przyszłości

No jednak nie bagatelizowalbym calkowicie tych dolegliwosci. Warto wykluczyc najistotniejsze ewentualnosci, zrobic chociaz EKG, moze probe wysilkowa jesli dolegliwosci nasilaja sie podczas wysilku, rtg kregoslupa piersiowego zeby wykluczyc schorzenia kregoslupa charakterystyczne dla mlodych osob, moze rtg klatki piersiowej. Wiekszosc tych problemow moze potegowac stres. Polecalbym konsultacje z lekarzem. Pozdrawiam.

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego - porobią testy, ustalą profil osobowości i podejmą odpowiednie leczenie. Zaburzenia emocjonalne mogą dawać takie objawy jak każda choroba somatyczna tylko leczenie jest zgoła inne. Niektóre leki przeciwdepresyjne mają działanie przeciwbólowe w polineuropatiach i neuralgiach, tam gdzie typowe leki p/bólowe zawodzą.
Powodzenia
W. Łuczkowski.