Czy neuralgia twarzowa ma wpływ na ciążę?

Witam od trzech lat choruje na neuralgie twarzowa rok temu przeszlam operacje usuniecia guzka ktory znajdowal sie w kosci skroniiwej i doprowadzil do uszkodzenia nerwow bole sao co miesiac po lewej stronie nad okiem .W czerwcu mialam miec rezonans.Jestem w 3 miesiacu ciazy czy to wplywa na ciaze?tak sie boje.Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Neuralgia nerwu nie ma wpływu na ciążę. Wpływ na pewno maja przyjmowane leki.