Czy niektóre objawy muszą wskazywać na to, że jesteśmy chorzy?

W opisach objawów wystąpiły między innymi: nienaturalne osłabienie, ospałość i bladość, krwawienia dziąseł przy myciu zębów, ból głowy - te obajwy występują u mnie:/ bardzo często nie chce mi się nic robić, mogłabym cały dzień spać, jest to też wywołane bólem głowy, który u mnie występuje bardzo często, boję się, że mogę być chora, czy to możliwe?
ponad rok temu

Tak. Jak najbardziej, jeśli ból głowy dezorganizuje Pani życie, oznacza to chorobę. Jednak niekoniecznie białaczkę. Przyczyn bólów głowy i ospałości może być bardzo wiele, od nadciśnienia, niedociśnienia, po choroby nerek lub cukrzycę. W Pani przypadku zacząłbym od zgłoszenia się do lekarza w przychodni, który będzie mógł wykonać u Pani podstawowe badania w celu wykluczenia chociażby niegroźnej niedokrwistości z niedoboru żelaza.