Czy nieprawidłowe przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych mogło wpłynąć negatywnie na mój organizm?

Witam. Po okresie połogu wróciłam do zażywania tabletek yasmin (nie kp). Przez swoją nieuwagę, zupełnie zapomniałam schemat, wg którego się je stosuje, a mianowicie - 1sze op. rozpoczęłam zgodnie z instrukcja, 1go dnia cyklu, natomiast każde kolejne, zamiast robić 7mio dniowa przerwę, rozpoczynalam znów każdego 1go dnia cyklu i tak już 8mscy, aż przy pominięciu tabletki zajrzałam w ulotkę. Czy takie stosowanie moze powodować jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu, hormonów itd?

Lek. Paweł Szadkowski

Po prostu za każdym razie skracała sobie Pani cykl. Proszę kolejne opakowania przyjmować już z prawidłowym schematem. Nie powinno to w znaczący sposób wpłynąć na zdrowie.