Czy nieregularne miesiączki mogą być objawem ciąży?

Dziwne i nieregularne miesiączki Od jakiegoś czasu mam nieregularne miesiączki mało tego w pierwszym dniu jest w miarę normalnie a przez 4 tylko plamienie i nie zabardzi wiem od czego to może być koleżanka mówi że to może być ciąża

Nieregularne miesiączki mogą też wynikać ze stresu, osłabienia itp. Najlepiej zrobić test ciążowy, by się przekonać o ewentualnej ciąży.